Cerafine O baterie bideu. Cartus IS ceramic 28 mm FirmaFlow® cu limitator de apa calda. Maner metalic cu indicator pentru apa rece si calda. Aerator cu conexiune sferica cu limitator debit 5 l/min. Ornament decorativ (o bucata). Fixare Easy-Fix. Racorduri flexibile G3/8” pentru conectare la alimentarea cu apa. Ventil metalic.
| Înălțime | 132 mm |
| Lățime | 50 mm |
| Adâncime | 170 mm |
| Adâncime minimă | 170 mm |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Instalare | EasyFix |
| Material | Alamă sanitară cu acoperire vopsea tip pulbere |
| Montaj | Montaj pe lavoar |
| Greutate netă | 1.36 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru bide |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Cerafine O |
| Culoarea | Negru |
Fii primul care lasă o recenzie