| Înălțime | 146 mm |
| Lățime | 47 mm |
| Adâncime | 143 mm |
| Adâncime minimă | 143 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Instalare | EasyFix |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Montaj | Montaj pe lavoar |
| Greutate netă | 1.59 kg |
| Categorie | Baterii pentru bide |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Ceraplan |
| Culoare | Negru |
Fii primul care lasă o recenzie