Cartus ceramic Ideal Standard 28 mm / Limitator de temperatura - inclus in cutie / Corp turnat din alama dintr-o bucata / Maner metalic cu indicator rosu si albastru - printat pe maner / Aerator ajustabil Ball Joint M18x1 / Ventil metalic / Racorduri flexibile G3 / 8” pentru conectare la alimentarea cu apa / Fixare Easy-Fix / In conformitate cu EN817
| Înălțime | 136 mm |
| Lățime | 39 mm |
| Adâncime | 153 mm |
| Adâncime minimă | 153 mm |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Montaj | Montaj pe lavoar |
| Greutate netă | 1.67 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru bide |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Tonic II |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie