Gusto baterie bucatarie pipa tubulara inalta Square - baterie cu o trecere cu zona de confort 306mm; pipa tubulara R pivontanta la 360°; cartus ceramic 28 mm FirmaFlow® cu limitator de apa fierbinte; maner metalic; indicator pentru apa rece si calda printat pe corpul bateriei; aerator Cache M16.5x1; sistem fixare Easy Fix +; Racorduri flexibile G3/8”
| Colecție | Gusto |
| Înălțime | 424 mm |
| Lățime | 160 mm |
| Lungime | 254 mm |
| Instalare | EasyFix+ |
| Greutate netă | 1.71 kg |
| Categorie | Baterii pentru bucătărie |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Gusto |
| Culoarea | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie