| Înălțime | 117 mm |
| Lățime | 220 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Adâncime minimă | 100 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 12 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.59 kg |
| Categorie | Baterii de duș |
| Producător |
|
| Model | Ceraplan |
| Tip baterie | Monocomandă |
| Culoare | Negru |
Fii primul care lasă o recenzie