9 870 lei
Baterie duș încastrată termostatată 2 cai Ideal Standard Ceratherm A5814AA
Stoc limitat (3)
Baterie incastrata, termostatata pentru cada si dus/Kit 2 (partea vizibila). Cartus IS termostat. Valva ceramica 90°cu 2 cai deschis/inchis si comutator cada si dus integrat”. Fara accesorii. Maner metalic pentru controlul temperaturii apei cu buton de presetare la 40°C. Element metalic pentru mascare, 163x163 mm, grosime 10,5 mm. Suport pentru elementul de mascare cu protectie integrata pentru a preveni infiltratiile de apa in perete. Debit maxim 3 bar - 23 l/min. Se foloseste doar in combinatie cu: A1000NU Kit 1 (partea incastrata).
| Înălțime | 163 mm |
| Lățime | 163 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Adâncime minimă | 105 mm |
| Debit | 22 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.74 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Sisteme îngropate de duș |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Ceratherm |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent