Ideal Standard
| Înălțime | 161 mm |
| Lățime | 47 mm |
| Adâncime | 170 mm |
| Adâncime minimă | 170 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.41 kg |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Ceraplan |
| Culoare | Negru |
| Tip baterie | Monocomandă |
Fii primul care lasă o recenzie