| Montaj | Suspendat |
| Adâncime | 540 mm |
| Colecție | Ideal Standard i.life B |
| Număr certificat | EN 14528 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lățime | 355 mm |
| Adâncime minimă | 540 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Instalare | Suspendat |
| Material | Ceramică |
| Greutate netă | 20.40 kg |
Fii primul care lasă o recenzie