| Capacitate | 342 Litri |
| Număr certificat | EN 14516 |
| Înălțime | 475 mm |
| Lățime | 900 mm |
| Lungime | 1900 mm |
| Instalare | Freestanding |
| Material | Acril |
| Greutate netă | 60.00 kg |
| Categorie | Căzi de baie |
| Producător |
|
| Model | Dea |
Fii primul care lasă o recenzie