Ceratherm T25+ coloana de dus cu baterie termostatata cu montaj aparent; Ceratherm T25 baterie termostatata de dus cu montaj aparent; model cu montaj pe perete, racorduri-S standard; cartus termostatat Ideal Standard; controlul volumului cu maner rotativ si robinet ceramic ±90°; tehnologie baterie Cool Body.
| Colecție | Ceratherm T25+ |
| Înălțime | 1117 mm |
| Lățime | 315 mm |
| Lungime | 532 mm |
| Montaj | Aparentă |
| Greutate netă | 3.46 kg |
| Categorie | Coloane de duș |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Ceratherm |
| Culoarea | Negru |
Fii primul care lasă o recenzie