| Colecție | Connect |
| Lățime | 620 mm |
| Adâncime | 410 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 15, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Cu preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 175 mm |
| Adâncime minimă | 410 mm |
| Designer | Studio Levien |
| Material | Argilă fină |
| Greutate netă | 7.32 kg |
| Categorie | Lavoare |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Connect |
| Culoarea | Alb |
Fii primul care lasă o recenzie