| Colecție | Extra |
| Lățime | 800 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 25, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Cu preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 150 mm |
| Adâncime minimă | 450 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Instalare | Montaj pe perete/mobilier |
| Material | Argilă fină |
| Greutate netă | 20.20 kg |
| Formă | Pătrat / Dreptunghiular |
| Categorie | Lavoare |
| Producător |
|
| Model | Atelier Extra |
| Culoare | Alb |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent