19 040 lei
Pălărie duș Ideal Standard IdealRain Cube Easy-Clean Brushed Gold A5806A2 40x40 cm
Stoc limitat (4)
Pipa cada free-standing - versiunea Kit 1 + Kit 2 (set complet) cu pipa tubulara. Perlator cache M24x1, Decoratiune pentru podea cu logo Ideal Standard. Pentru combinare cu BC788xx.
| Colecție | Joy |
| Înălțime | 1039 mm |
| Lățime | 130 mm |
| Adâncime | 353 mm |
| Adâncime minimă | 353 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Material | Alamă sanitară cu acoperire PVD |
| Montaj | Stativ |
| Greutate netă | 5.52 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Complectație pentru duș |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | JOY |
| Culoarea | Auriu |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent