Tip produs: Set mobilier baie
Locație de utilizare: Interior
Locații: Baie
Domeniu de utilizare: Pe pardoseală
Dimensiune totală (HxlxA): 156 cm x 55 cm x 28 cm
Produsul se compune din: Dulap bază lavoar, Oglindă
| Componentă | Dimensiuni |
|---|---|
| Oglindă | 52 x 67,8 cm |
| Bază lavoar | 53,6 x 30,2 x 88,5 cm |
| Lavoar | 56,5 x 42,5 cm |
Decor front: Alb lucios
Material front: MDF
Decor corp: Alb lucios
Material corp: PAL
Model: Mobilier baie cu lavoar simplu
Detalii: Bază lavoar cu 2 uși
Serie: Best
Inclus în pachetul livrat:
Material lavoar: Ceramică
Savini Due Best 55 este un set de mobilier pentru baie format din trei piese extrem de utile: oglindă, bază pentru lavoar și lavoar. Dulapul pentru lavoar din acest set are două uși cu două mânere tip butoni, elemente care ascund spațiul de depozitare în interior. Spațiul este potrivit pentru a depozita produse pentru toaletă, dar și pentru a ascunde eficient instalația de apă.
Caracteristicile de produs ale setului de mobilier pentru baie Savini Due Best 55 includ baza pentru lavoar, lavoar ceramic și oglindă. Baza pentru lavoar de 53,6 x 30,2 x 88,5 cm se poate poziționa eficient direct pe pardoseală datorită celor patru picioare din dotare. Mobilierul este confecționat din PAL cu fronturi din MDF de culoare alb lucios, materiale ce asigură rezistența în baie sau în încăperile umede.
Lavoarul ceramic de 56,5 x 42,5 cm este construit într-o formă dreptunghiulară pentru a putea fi montat cu ușurință pe mobilier, cu părțile laterale drepte și partea frontală ușor curbată. Interiorul lavoarului are o formă rotundă pentru a realiza un contrast plăcut. Dimensiunile oglinzii sunt 52 x 67,8 cm.
Dimensiunile totale ale setului de mobilier pentru baie Savini Due Best 55 sunt 156 x 55 x 28 cm. În pachetul de livrare nu sunt incluse șuruburile și diblurile de fixare pe perete necesare pentru montajul oglinzii.
| Categorie | Lavoare cu dulap |
| Producător |
|
| Model | Best |
| Culoare | Alb |
| Stil de design | Minimalist |
Fii primul care lasă o recenzie