| Montaj | Stativ, lipit de perete |
| Lățime | 365 mm |
| Tehnologie | Toalete tradiționale |
| Colecție | Calla |
| Acreditări | DIN EN 33, DIN EN 997 CL1-5A/6A + CL2 |
| Capacitate | 6 Litri |
| Capacitate secundară | 4.5 Litri |
| Număr certificat | EN 997 |
| Înălțime | 400 mm |
| Adâncime | 540 mm |
| Adâncime minimă | 540 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Tip de spălare | Spălare verticală, evacuare orizontală |
| Instalare | Stativ |
| Material | Ceramică |
| Greutate netă | 22.60 kg |
| Categorie | Vase WC |
| Producător |
|
| Model | Calla |
| Tip WC | Pe pardoseală |
| Evacuare apă | Orizontală |
| Forma | Linii drepte |
| Culoare | Alb |
| Lățimea, mm | 54 |
| Înalțimea, mm | 36 40 |
Fii primul care lasă o recenzie