Joy-Neo baterie bideu cu dubla comanda, ventil metalic, pipa tubulara, pivotanta 120°, manere metalice in forma de cruce fara indicator rosu/albastru. Valve ceramice on-off (in sensul acelor de ceasornic si invers acelor de ceasornic). Aerator Caché M16, 5x1 - 5l/min. racorduri flexibile PEX G3/8” si sistem de instalare Easy Fix.
| Înălțime | 206 mm |
| Lățime | 194 mm |
| Adâncime | 161 mm |
| Adâncime minimă | 161 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Instalare | EasyFix |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Montaj | Montaj pe lavoar |
| Greutate netă | 1.95 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru bide |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Joy Neo |
| Culoarea | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie