Gusto baterie bucatarie pipa tubulara inalta Round - baterie cu o trecere cu zona de confort 226mm; pipa tubulara R pivontanta la 360°; cartus ceramic 28 mm FirmaFlow® cu limitator de apa fierbinte; maner metalic; indicator pentru apa rece si calda printat pe corpul bateriei; aerator Cache M16.5x1; sistem fixare Easy Fix +; Racorduri flexibile G3/8”
| Colecție | Gusto |
| Înălțime | 422 mm |
| Lățime | 105 mm |
| Lungime | 287 mm |
| Instalare | EasyFix+ |
| Greutate netă | 1.62 kg |
| Categorie | Baterii pentru bucătărie |
| Producător |
|
| Model | Gusto |
| Tip baterie | Baterii monocomandă |
| Montare | Pe chiuvetă |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie