| Tehnologie | FirmaFlow |
| Colecție | Gusto |
| Înălțime | 433 mm |
| Lungime | 286 mm |
| Greutate netă | 2.39 kg |
| Tip de operare | Monocomandă |
| Formă | Rotunjit / Curbat |
| Orificiu pentru baterie | 2 |
| Categorie | Baterii pentru bucătărie |
| Producător |
|
| Model | Gusto |
| Tip baterie | Baterii monocomandă |
| Montare | Pe chiuvetă |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie