Joy-Neo baterie cada-dus dubla comanda - manere tip cruce si divertor manual Ideal Standard. Baterie aparenta cu logo Ideal Standard, conectori S cu limitator de zgomot, pipa tubulara, aerator Caché M24x1, Valve ceramice on-off (in sensul acelor de ceasornic si invers acelor de ceasornic), decoratiuni metalice patrate si supape de sens.
| Înălțime | 290 mm |
| Adâncime | 287 mm |
| Adâncime minimă | 287 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 2.57 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru cadă |
| Producător |
|
| Model | Joy Neo |
| Tip baterie | Baterii clasice |
| Montare | Pe perete |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie