| Colecție | Joy Neo |
| Acreditări | DIN EN 817, DIN EN 200, DIN 4109 Gruppe 1 |
| Înălțime | 290 mm |
| Adâncime | 287 mm |
| Adâncime minimă | 287 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 3.23 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru cadă |
| Producător |
|
| Model | Joy Neo |
| Tip baterie | Baterii + set de duș |
| Montare | Pe perete |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent