| Colecție | Extra |
| Înălțime | 187 mm |
| Lățime | 163 mm |
| Lungime | 177 mm |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.45 kg |
| Categorie | Sisteme îngropate de duș |
| Producător |
|
| Model | Extra |
| Tip baterie | Baterii monocomandă |
| Forma | Linii drepte |
| Număr de funcții | 2 |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent