20 120lei
Baterie duș încastrată termostatată 2 cai Ideal Standard Ceratherm Navigo Magnetic Grey A7296A5
Stoc limitat (1)
Ceratherm Т100 baterie ingropata, termostatata pentru cada si dus. Kit 2 (partea vizibila). Cartus IS termostat. Valva ceramica 90°cu 2 cai deschis/inchis si comutator cada si dus integrat". Fara accesorii. Se foloseste doar in combinatie cu: A1000NU Kit 1 (partea ingropata).
| Colecție | Ceratherm T100 |
| Acreditări | EN1111 |
| Înălțime | 163 mm |
| Lățime | 163 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Adâncime minimă | 105 mm |
| Debit | 22 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cu acoperire PVD |
| Greutate netă | 1.70 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Sisteme îngropate de duș |
| Producător |
|
| Model | Ceratherm |
| Tip baterie | Termostatate |
| Forma | Rotunjită |
| Număr de funcții | 2 |
| Culoare | Magnetic Grey |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent