15 740lei
Baterie duș încastrată termostatată 2 cai Ideal Standard Ceratherm Silver Storm A5814GN
Stoc limitat (1)
Baterie termostatata incastrata dus. Kit 2 (parte vizibila). Control dual independent-apasare pornire/reglare debit. Cartus termostat Firmaflow. Maner metalic pt temperatura cu caneluri pentru actionare facila, cu buton de presetare la 40°C (presetare din fabrica). 2 functii un singur maner: On/Off prin apasare, reglare debit prin rotire. Element decorativ metalic subtire. Suport pentru elementul de mascare cu protectie integrata pentru prevenire infiltratii apa in perete. Se foloseste doar cu A1000NU Kit 1(parte incastrata)
| Înălțime | 157 mm |
| Lățime | 157 mm |
| Adâncime | 62 mm |
| Adâncime minimă | 62 mm |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 2.01 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Sisteme îngropate de duș |
| Producător |
|
| Model | Ceratherm |
| Tip baterie | Termostatate |
| Forma | Rotunjită |
| Număr de funcții | 2 |
| Culoare | Silver storm |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent