Ideal Standard
Joy-Neo baterie lavoar tip Vessel cu pipa tubulara, pivotanta 120°, cartus ceramic 28mm, limitator apa fierbinte, fara click. Cu logo Ideal Standard, maner metalic fara indicator rosu/albastru. Aerator Caché M16, 5x1 - 5l/min. racorduri flexibile PEX G3/8”, sistem de fixare Easy Fix si inel de centrare si fixare.
| Înălțime | 396 mm |
| Lățime | 115 mm |
| Adâncime | 203 mm |
| Adâncime minimă | 203 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.47 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Joy Neo |
| Culoarea | Cromat |
| Tip baterie | Baterii înalte |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent