| Montaj | Stativ, lipit de perete |
| Adâncime | 560 mm |
| Colecție | Blend Curve |
| Acreditări | DIN EN 14528 CL 25, DIN EN 35 |
| Număr certificat | EN 14528 |
| Înălțime | 400 mm |
| Lățime | 355 mm |
| Adâncime minimă | 560 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Instalare | Stativ |
| Material | Ceramică |
| Greutate netă | 23.90 kg |
| Categorie | Bide |
| Producător |
|
| Model | Blend Curve |
| Culoare | Alb mat |
Fii primul care lasă o recenzie