| Montaj | Suspendat |
| Adâncime | 540 mm |
| Colecție | Connect Air |
| Acreditări | DIN EN 14528 CL 25, DIN EN 35 |
| Număr certificat | EN 14528 |
| Înălțime | 295 mm |
| Lățime | 360 mm |
| Adâncime minimă | 540 mm |
| Designer | Studio Levien |
| Instalare | Suspendat |
| Material | Ceramică |
| Greutate netă | 15.00 kg |
| Categorie | Bide |
| Producător |
|
| Model | Connect Ait |
| Culoare | Negru mat |
Fii primul care lasă o recenzie