| Colecție | Adapto |
| Înălțime | 120 mm |
| Lățime | 1500 mm |
| Adâncime | 505 mm |
| Adâncime minimă | 505 mm |
| Instalare | Montaj pe perete, Stativ |
| Material | MDF lăcuit |
| Montaj | Montaj pe perete |
| Greutate netă | 17.00 kg |
| Categorie | Blaturi pentru lavoar |
| Producător |
|
| Model | Adapto |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent