9 670lei
Blat pentru lavoar Ideal Standard Adapto 150x50.5x12cm Lemn deschis (U8593FF)
Stoc limitat (2)
| Colecție | Adapto |
| Înălțime | 120 mm |
| Lățime | 1200 mm |
| Adâncime | 505 mm |
| Adâncime minimă | 505 mm |
| Instalare | Montaj pe perete, Stativ |
| Material | MDF lăcuit |
| Montaj | Montaj pe perete |
| Greutate netă | 13.00 kg |
| Categorie | Blaturi pentru lavoar |
| Producător |
|
| Model | Atelier |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent