Panou decorativ și suportul nu întră în preț!
Ideal Standard i.life cada rectangulara din acril pentru montaj incastrat sau cu panouri (frontal si lateral). Confectionata din cada din acril, foaie de acril 4mm intarita cu fibra de sticla la margine si la sezut. Scurgere & preaplin: Ø52 mm.
| Capacitate | 190 Litri |
| Număr certificat | EN 14516 |
| Înălțime | 450 mm |
| Lățime | 700 mm |
| Lungime | 1500 mm |
| Instalare | Instalare încastrată, Instalare cu pereți gipscarton |
| Material | Acril |
| Greutate netă | 16.50 kg |
| Categorie | Căzi de baie |
| Producător |
|
| Model | i.life |
Fii primul care lasă o recenzie