Panou decorativ și suportul nu întră în preț!
| Capacitate | 225 Litri |
| Număr certificat | EN 14516 |
| Înălțime | 435 mm |
| Lățime | 750 mm |
| Lungime | 1700 mm |
| Instalare | Instalare încastrată, Instalare cu pereți gipscarton |
| Material | Acril |
| Greutate netă | 18.00 kg |
| Categorie | Căzi de baie |
| Producător |
|
| Model | Simplicity |
Fii primul care lasă o recenzie