10 680lei
Lavoar pe blat Ideal Standard Atelier Ipalyss Alb Satinat 55x38cm (E2077V1)
Stoc limitat (1)
Lavoar pentru montaj pe blat cu pereti subtiri, fara orificiu pentru baterie si fara preaplin. Include: Set de fixare, sablonul de taiere si ventilul (in aceeasi culoare ca lavoarul).
| Colecție | Ipalyss |
| Lățime | 550 mm |
| Adâncime | 380 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 00, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Fără preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 120 mm |
| Adâncime minimă | 380 mm |
| Designer | Studio Levien |
| Material | Diamatec |
| Greutate netă | 7.50 kg |
| Formă | Pătrat / Dreptunghiular |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent