10 680lei
Lavoar pe blat tip bol Ideal Standard Atelier Ipalyss 55x38cm fara preaplin Negru Mat (E2076V3)
Stoc limitat (2)
Lavoar pentru montaj pe blat cu pereti subtiri, cu orificiu pentru baterie, cu preaplin. Include: Set de fixare, sablonul de taiere.
| Colecție | Ipalyss |
| Lățime | 550 mm |
| Adâncime | 380 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 25, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Cu preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 145 mm |
| Adâncime minimă | 380 mm |
| Designer | Studio Levien |
| Material | Diamatec |
| Greutate netă | 10.20 kg |
| Formă | Pătrat / Dreptunghiular |
| Tehnologie | Diamatec |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent