11 880lei
Lavoar pe blat Ideal Standard Atelier Extra 80x45cm fara orificiu pentru baterie (T390101)
Stoc limitat (2)
| Colecție | Linda-X |
| Lățime | 600 mm |
| Adâncime | 500 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 25, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Fără preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 135 mm |
| Adâncime minimă | 500 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Material | Diamatec |
| Greutate netă | 14.00 kg |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent