Ideal Standard
| Tip de operare | Monocomandă |
| Colecție | Conca |
| Înălțime | 133 mm |
| Lățime | 48 mm |
| Lungime | 190 mm |
| Instalare | EasyFix |
| Greutate netă | 1.40 kg |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Conca |
| Culoarea | Cromat |
| Tip baterie | Monocomandă |
Fii primul care lasă o recenzie