Ideal Standard
Joy-Neo baterie lavoar Piccolo cu pipa tubulara, pivotanta 120°, cartus ceramic 28mm, limitator apa fierbinte, fara click. Cu logo Ideal Standard, maner metalic fara indicator rosu/albastru. Aerator Caché M16, 5x1 - 5l/min. racorduri flexibile PEX G3/8” si sistem de instalare Easy Fix.
| Înălțime | 270 mm |
| Lățime | 115 mm |
| Adâncime | 174 mm |
| Adâncime minimă | 174 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.25 kg |
| Presiune de funcționare | 3 bar |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Joy Neo |
| Culoarea | Cromat |
| Tip baterie | Monocomandă |
Fii primul care lasă o recenzie