Ideal Standard
| Colecție | Joy Neo |
| Tehnologie | FirmaFlow |
| Acreditări | DIN EN 817, DIN 4109 Gruppe 1 |
| Înălțime | 311 mm |
| Lățime | 115 mm |
| Adâncime | 203 mm |
| Adâncime minimă | 203 mm |
| Designer | Palomba Serafini Associati |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Material | Alamă sanitară cromată |
| Greutate netă | 1.28 kg |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Joy Neo |
| Culoarea | Cromat |
| Tip baterie | Monocomandă |
Fii primul care lasă o recenzie