Ideal Standard
| Colecție | Extra |
| Tehnologie | FirmaFlow |
| Înălțime | 165 mm |
| Lățime | 64 mm |
| Lungime | 165 mm |
| Debit | 5 Litri pe minut |
| Instalare | EasyFix |
| Greutate netă | 1.63 kg |
| Categorie | Baterii pentru lavoar |
| Producător |
Ideal Standard
|
| Model | Extra |
| Culoare | Silver storm |
| Tip baterie | Monocomandă |
Fii primul care lasă o recenzie