9 800lei
Lavoar pe blat tip bol Ideal Standard Atelier Ipalyss Rotund 40cm fara preaplin Negru Mat E1398V3
Stoc limitat (1)
Lavoar STRADA “O” pentru montaj pe blat fara orificiu pentru baterie si fara preaplin. Include: Sablonul de taiere si set de fixare. Pentru instalare se recomanda folosirea unei baterii inalte pentru lavoar cu montaj pe blat si ventil simplu.
| Colecție | Strada |
| Lățime | 410 mm |
| Adâncime | 410 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 00, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Fără preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 150 mm |
| Adâncime minimă | 410 mm |
| Material | Argilă fină |
| Greutate netă | 8.20 kg |
| Formă | Rotunjit / Curbat |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent