9 800lei
Lavoar pe blat tip bol Ideal Standard Atelier Ipalyss Rotund 40cm fara preaplin Negru Mat E1398V3
Stoc limitat (1)
Lavoar pentru montaj pe blat cu pereti subtiri, fara orificiu pentru baterie, cu preaplin. Include: Set de fixare si sablonul de taiere mobilier. A se monta cu ventil individual (se comanda separat)!
| Colecție | Ipalyss |
| Lățime | 400 mm |
| Adâncime | 400 mm |
| Acreditări | DIN EN 14688 CL 25, DIN EN 31 |
| Caracteristici | Cu preaplin |
| Număr certificat | EN 14688 |
| Înălțime | 145 mm |
| Adâncime minimă | 400 mm |
| Designer | Studio Levien |
| Material | Diamatec |
| Greutate netă | 7.50 kg |
| Formă | Rotunjit / Curbat |
| Tehnologie | Diamatec |
Fii primul care lasă o recenzie
Selectate după caracteristicile produsului curent