| Tehnologie | FirmaFlow |
| Colecție | Gusto |
| Înălțime | 456 mm |
| Lățime | 115 mm |
| Lungime | 276 mm |
| Instalare | EasyFix+ |
| Greutate netă | 3.23 kg |
| Tip de operare | Monocomandă |
| Formă | Rotunjit / Curbat |
| Categorie | Baterii pentru bucătărie |
| Producător |
|
| Model | Gusto |
| Tip baterie | Cu duș extractibil |
| Montare | Pe chiuvetă |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie