Gusto baterie bucatarie incastrata cu pipa tubulara 246mm; versiune Kit 2 (parte vizibila); pipa tubulara R pivotanta la 120°; cartus ceramic 28 mm FirmaFlow® cu limitator de apa fierbinte; Maner metalic cu indicator rosu si albastru; aerator din silicon pentru curatare usoara; echipament necesar: Kit 1(parte interna) A1313NU.
| Colecție | Gusto |
| Înălțime | 122 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Lungime | 259 mm |
| Greutate netă | 0.88 kg |
| Categorie | Baterii pentru bucătărie |
| Producător |
|
| Model | Gusto |
| Tip baterie | Baterii monocomandă |
| Montare | Pe perete |
| Culoare | Cromat |
Fii primul care lasă o recenzie